Rowery

Wsiądź na rower i poczuj bliskość i bogactwo przyrody, pooddychaj pachnącym lasem powietrzem, posmakuj regionalnych przysmaków i doznaj sielskiego spokoju podlaskich wsi.

Zapraszamy na jednodniowe i kilkudniowe wycieczki rowerowe pozwalające poznać najpiękniejsze miejsca Pojezierza Augustowskiego, Suwalszczyzny, czy sąsiadującej Litwy i Białorusi.
Czyste powietrze, bliskość natury, spokój lasu i błękitne jeziora i rzeki są gwarancją bardzo dobrego odpoczynku i regeneracji psychofizycznej.

Trasy wycieczek prowadzą przez malownicze tereny położone nad urokliwymi jeziorami czy ścieżkami turystycznymi, otoczonymi wiekowymi lasami Puszczy Augustowskiej. Puszcza stanowi największy zwarty kompleks leśny w naszym kraju, który jest wyjątkowo atrakcyjny krajobrazowo i przyrodniczo. Bliskość dziewiczej natury, bogactwo runa leśnego, a także możliwość spotkania rzadkich gatunków zwierząt czy też ptactwa zachęcają do rowerowej przejażdżki.

Augustów jest idealną bazą wypadową dla miłośników aktywnego wypoczynku na rowerze. Stąd możemy na dwóch kółkach zwiedzić przygraniczną część Litwy.
Miasto Augustów posiada status uzdrowiska z uwagi na złoża borowiny, warunki mikroklimatu leczniczego oraz wodę mineralną Augustowiankę (odwiert z głębokości 482 m.).

Rower umożliwia nie tylko ciągły ruch na świeżym powietrzu, ale także możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc. Wycieczka rowerowa to rozrywka dla wszystkich, jak również troska o zdrowie i kondycję.
Zapraszamy do Augustowa, skąd na rowerze można zwiedzić ciekawe miejsca.

Posiadamy rowery trekkingowe przystosowane do jazdy po drogach utwardzonych, a także w terenie. Przy grupach zorganizowanych zapewniamy opiekę przewodnika, serwis oraz ubezpieczenie NNW lub NNW+KL.

Nasz obiekt, Villa Skomanda, posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo w trzech kategoriach: obiekt noclegowy, obiekt gastronomiczny, atrakcja turystyczna.

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Lokalizacja


Spływy kajakowe z pasją, wycieczki autokarowe, imprezy dla firm
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

szot@szot.pl

+48 87 644 67 58

+48 601 146 703