Bliżej natury

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek. Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie […]

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek.

Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie znajduje się również altana biesiadna z grillem oraz miejscem na ognisko.
Na terenie hotelu mogą Państwo wypożyczyć kijki do nordic walking oraz rowery, by skorzystać z dobrodziejstw ruchu na świeżym powietrzu. Pobliska trasa rowerowa Green Velo biegnąca przez Puszczę Augustowską oraz wzdłuż najpiękniejszych augustowskich jezior i rzek zachęca do aktywności.

Lokalizacja


SZOT – spływy kajakowe z pasją
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

szot@szot.pl

+48 87 644 67 58

+48 601 146 703